Trapery – idealne buty zimowe dla kobiet i mężczyzn

Sezon zimowy dopiero się rozpoczyna, jednak warto już teraz zaopatrzyć się w odpowiednie obuwie zimowe. Jednym z bardziej popularnych typów obuwia są trapery. Są one obecnie bardzo modne zarówno w przypadku kobiet, jak i mężczyzn. Jakie są ich główne zalety?

buty zimoweOcieplane wnętrze buta

Dzięki ocieplanemu wnętrzu trapery to idealne buty zimowe na największe mrozy. Znacząco różnią się od wielu innych typów obuwia, które stworzone zostały raczej z myślą o jesiennej pogodzie. Dodatkowo są one wodoodporne, co jeszcze bardziej zwiększa poziom utrzymywania ciepła podczas niskich temperatur. Pod tym względem dorównują ciepłym kozakom i botkom, a nierzadko nawet je przerastają. To właśnie utrzymywanie ciepła zapewniło im tak dużą popularność, zarówno wśród mężczyzn, jak i kobiet.

Nowoczesny design

Duża ilość traperów dostępna jest w niezwykle modnym odcieniu jasnego brązu. Zarówno ten kolor, jak i kolor musztardowy są prawdziwymi hitami tegorocznej jesieni. Oczywiście nie brak również tych butów zimowych w kolorze czarnym lub szarym, co czyni je bardziej uniwersalnymi i pasującymi do większej liczby kreacji. Dodatkowo trapery utrzymane są w stylu sportowym, który obecnie jest bardzo modny, zwłaszcza wśród mężczyzn. Ich wadą jest jednak to, że mogą do pewnego stopnia przepuszczać wilgoć w miejscach szwów. Dzięki temu nie są tak idealne podczas opadów atmosferycznych co kalosze lub niektóre typy kozaków.