Jak się ubrać na wiosnę? – moda męska

Chociaż za oknem jeszcze zima, niedługo będzie coraz cieplej, dlatego już teraz warto pomyśleć o odświeżeniu wiosennej garderoby. Co będzie modne w tym sezonie? Na jakie detale warto zwrócić uwagę? Jak wyglądać modnie?

bluzy męskieW pierwszej kolejności trzeba odpowiedzieć sobie na pytanie co jest ważniejsze – elegancki wygląd czy wygoda? Tej wiosny będzie dominować styl militarny, także na pewno w sklepach pojawią się bluzy męskie moro, kurtki oraz torby z tym wzorem. Drugim trendem jest krata – bardzo mocny akcent, który na pewno nie przypadnie do gustu każdemu, jednak już teraz można znaleźć takie ubrania w sieciówkach. Do łask wracają przede wszystkim męskie bluzy sportowe, które zagościły na salonach i są obecnie bardzo chętnie noszone, nawet w zestawieniu z bardziej eleganckimi elementami garderoby. Jeżeli chodzi o kolory sezonu, modne będą odcienie żółtego oraz beże, kolory dość specyficzne, jak na męską garderobę, jednak warto się przełamać i spróbować je nosić, gdyż pasują do większości karnacji.

Prawda jest taka, że można wyglądać stylowo i jednocześnie elegancko, schludnie, dlatego nic nie stoi na przeszkodzie, aby ubrać się wygodnie w sportowym stylu. Oczywiście najważniejsze jest to, żeby nie podążać ślepo za modą, ale wybierać te elementy, które się po prostu podobają. Nie ma nic złego również w eksperymentowaniu z modą, to najkrótsza droga do tego, aby odnaleźć własny, niepowtarzalny styl.