Back to school

Choć wakacje nadal w pełni, to moda pod hasłem „back to school” ma się bardzo dobrze. Mimo że starszym osobom moda szkolna kojarzy się tylko i wyłącznie z nudnymi mundurkami i surowymi uniformami, młodsi wiedzą, że także w szkolnych murach, można bawić się modą i wprowadzić w nie trochę szaleństwa,. Oto kilka tricków, które podkręcą szkolne stylizacje i sprawią, że perspektywa powrotu do szkoły, przestanie wydawać się tak zła!

Dzikość serca

Dodaj wyrazu klasycznemu połączeniu jeansów i białego t-shirtu poprzez zestawienie ich ze zwierzęcymi printami na przykład na kardiganie czy sneakersach. Te wzory nie tylko sprawią, że wyróżnisz się wśród tłumu, ale też dodadzą ci energetycznego kopa. Uwaga! Jeżeli jesteś zbyt zachowawcza, żeby zdecydować się na tak odważne motywy, możesz zastosować ten trick tylko w dodatkach.

Back to SchoolPatchworkowa robota

Jeans jest cały czas na topie i bez problemu możesz przenieść ten trend ze światowych wybiegów do swojej szkoły! Wystarczy, że zdecydujesz się na jeansowy total look, zestawiając najmodniejsze od kilku sezonów spodnie typu kick flare z ciemnego jeansu i jasną koszulę z tego samego materiału!

Pożyczone od przedszkolaka

Choć jeszcze niedawno ogrodniczki kojarzyły się wyłącznie z modą dla przedszkolaków, teraz królują w szafach takich ikon mody jak Alexa Chung, która je uwielbia. Jest to niezawodny element garderoby, gdy lubisz bawić się modą i chcesz wyglądać uroczo, sprawdź ja na https://supersklep.pl/back-to-school. Najlepiej wybieraj te o długości 7/8 i łącz z oldschoolowymi tenisówkami. Efekt WOW gwarantowany!