Skarpetki

Moda na kolorowe skarpetki jest coraz bardziej popularna i zawitała do nas już parę lat temu i trwa w najlepsze. Praktycznie każdy posiada w swojej szafie, obok klasycznych skarpetek, minimum jedną parę bardziej zwariowanych skarpetek. W sklepach można znaleźć wiele różnych skarpetek, począwszy od tych do garnituru, a kończąc na długich skarpetkach.

Długie skarpety jako ciekawa forma stylizacji

Długie skarpetki najczęściej kojarzone są ze strojami sportowymi np. koszykarskimi lub piłkarskimi, lecz zmienia się to w obecnych czasach na poczet nowej mody wybiegowej bądź ulicznej. Takowe skarpetki jest to świetny dodatek służący jako uzupełnienie różnych form stylizacji. Duży wybór skarpetek posiada w swoim asortymencie supersklep.pl.

Z czym najlepiej nosić długie skarpety?

długie skarpetki

Kobiety długie skarpetki mogą nosić do spódniczek czy krótkich sukienek. Przełamią stylizację na bardziej sportową i casualową. Idealnie pasują także do obuwia w typie glanów z grubą podeszwą lub do zwykłych trampek. Obecnie skarpetki zakładane do odkrytej formy obuwia, np. sandałów to coraz bardziej popularny trend. Różnego rodzaju wzory i kolory potrafią bardzo pozytywnie wpłynąć na stylizację. Warto też zakładać długie skarpetki do standardowych tenisówek oraz do krótkich spodenek. Całość zapewni bardzo oryginalną i modną formę stylizacji. Długie skarpetki mogą też pasować do różnych ulicznych stylizacji męskich i coraz częściej można spotkać na ulicy mężczyzn, w tego typu skarpetach. Ubierają je do sportowych stylizacji, ale równie do bardziej eleganckich looków. Wszystko to za sprawą projektantów mody, którzy poszukują coraz to nowszych form ubioru.