Plecaki Vans – klasyka dla pokoleń

Vans to amerykańska marka, która słynie z produkcji butów, oraz akcesoriów sportowych. Produkty te utrzymywane są w młodzieżowo-miejskim stylu, który łączy się z modnymi w danym sezonie szczegółami graficznymi. Markę Vans charakteryzuje jakość i umiejętne dostosowywanie się do potrzeb nastolatków – pokolenia dla którego szczególnie ważny jest komfort i podążanie za trendami. 

Uniwersalizm dla wyjątkowości

Amerykańska firma to plecaki Vans. Klasyczne, ponadczasowe, jednocześnie wygodne i funkcjonalne. Marka w swojej ofercie ma wiele modeli w różnych kolorach, dzięki czemu każdy znajdzie coś dla Ciebie. To co je wyróżnia to wyjątkowy design: jedna komora główna (zapinana na zamek), która pomieści książki, laptopa czy drugie śniadanie. Plecaki Vans wyposażone są również w 1 kieszeń w formie organizera (na klucze, piórnik czy inne drobiazgi). 

Vans wyróżniają dodatkowo:

  • regulowane, szerokie pasy
  • usztywniane plecy
  • górny uchwyt do przenoszenia
  • ponadczasowy design

Plecaki na każdą okazję

Plecaki są świetne, zarówno do szkoły, jak do pracy, ale także na wyjścia ze znajomymi. Zarówno dziewczyny, jak i kobiety, chłopcy jak i mężczyźni mają możliwość znalezienia interesującego dla siebie modelu. 

Z workiem do twarzy

Plecaki Vans to takie bardzo modne ostatnio worki. Miejskie akcesoria, które świetnie pasują do casualowych i sportowych stylizacji. Bardzo pojemne i praktyczne rozwiązania do noszenia na ramionach zamiast torby czy torebki. Worki świetnie sprawdzają się podczas zakupów, wizyty i koleżanki lub kolegi czy luźnych spotkań ze znajomymi i wyjść do pubu.

Plecak Vans – oferta sprzedażowa dostępna tutaj.