Plecaki- funkcjonalność i atrakcyjny wygląd

Jeszcze do niedawna plecak kojarzył się raczej z uczniem, ewentualnie studentem. Owszem w latach 90 tych był krótki epizod, gdzie małe plecaczki były modne,  ale ta moda trwała bardzo krótko i mało kto o niej pamięta. Obecnie plecaki stają się niezwykle modne i są absolutnym must have tego sezonu.

Skąd wzięła się moda na plecaki?

plecakTen trend od kilku sezonów proponowali najlepsi światowi projektanci. Plecak zaczęły nosić gwiazdy, w tym popularne modelki i aktorki.  Następnie moda na plecaki przeniosła się na ulice miasta. Zarówno w sklepach stacjonarnych, jaki internetowych można znaleźć wiele modeli, które spełnią oczekiwanie nawet najbardziej wymagających kobiet.

Do jakich stylizacji pasują plecaki?

Plecaki pasują do wielu stylizacji. Klasyczne i czarne wykonane ze skóry sprawdzą się nawet do eleganckich looków. Można je połączyć z małą czarną i marynarką. Stanowią doskonałe uzupełnienie. Na co dzień można wybrać bardziej casualowe modele. Stąd do jeansów i bokserki sprawdzi się przeźroczysty model, wykonany z tworzywa sztucznego w intensywnej kolorystyce,  jak i plecak z jeansu. Również istotne znaczenie ma wielkość . Małe bardziej pasują na większe wyjścia i zastąpią nawet torebkę kopertówkę. Natomiast większy rozmiar może być również funkcjonalny, gdyż zmieszczą się w nim nawet książki. Stąd sprawdzi się zarówno do szkoły, czy na studia, jak i na wyjścia z przyjaciółmi do kina,czy na spacer.