Nike – co ubrać zimą?

Nike jest amerykańską firmą, która zajmuje się produkcją odzieży. Obecnie jest znana na cały świat, pojawia się wszędzie: w telewizji, w gazetach, social mediach, w kampaniach reklamowych, na bilbordach. Nic więc dziwnego, że jej produkty wydostały się z półświatka sportowego i zaczęły być widywane na ulicach w stylizacjach młodzieżowych i osób starszych.

Czapki zimowe Nike

Jakie cechy musi posiadać dobra czapka?

  • musi być ciepła i odporna na wiatr
  • nie przemakać wcale lub nie przemakać szybko
  • musi być wykonana z wysokiej jakości materiałów – żeby spełnić wyższe podpunkty i aby nie elektryzować włosów i nie psuć fryzury.
  • musi pasować do naszej zimowej stylizacji i współgrać z naszym stylem ubierania się
  • powinna być idealnie dopasowana do naszej głowy: nie zsuwać się, ani jej nie uciskać

Wszystkie te cechy znajdziemy wśród kolekcji czapek zimowych Nike. Marka przygotowuje sporą kolekcję co roku zarówno w fasonach damskich jak i męskich, ale będąc szczerym większość ich produktów powinna być traktowana jako unisex, a ten podział jest po prosty tylko intuicyjny.

Wzory i kolory – jak dopasować czapkę do stylu

Wielu ludzi jest przeciwnikiem noszenia czapek. Twierdzą, że psują one stylizację i nie wygląda się w takiej czapce poważnie. Okazuje się, że po prostu trzeba umieć ją odpowiednio wystylizować i dobrać fason, krój i kolor do naszego stylu ubierania się. W ofercie sklepu Nike znajdziemy mnóstwo propozycji czapek na zimę: te stonowane i eleganckie oraz te kolorowe, nieco zwariowane.