Nike Air Max – do jakich stylizacji je nosić?

Nike Air Max to jeden z najbardziej rozpoznawalnych modeli obuwia na całym świecie. Ich interesująca historia sprawia, że można być pewnym nowoczesnych rozwiązań zastosowanych w tym obuwiu. Ich wygląd jest niecodzienny. Podwyższona podeszwa, w której umieszczono poduszkę mającą na celu uprzyjemnić chodzenie, jest widoczna. Niektórym to przeszkadza, inni uważają to za zaletę. Do czego nosić tak sportowy model? Czy sprawdzi się wyłącznie na siłownię lub do biegania?

Nike Air Max mimo, że są sportową propozycją, to świetnie nadają się także do codziennych stylizacji. Niektóre z modeli mają bowiem dość casualowy design, co pozwala łączyć je z jeansami i płaszczem. Te wygodne modele od Nike mogą być noszone na co dzień podczas spacerów, ale także zakupów. Sprawdzą się na czas podróży do pracy. Zawsze można je bowiem zmienić przed samym wejściem do budynku. Dzięki temu droga do pracy będzie pokonana w najbardziej wygodnym obuwiu, jakie można sobie wyobrazić.

Buty na podwyższonej podeszwie wybierają zarówno mężczyźni, jak i kobiety. Są to na tyle uniwersalne modele, że sprawdzą się niezależnie od stylu, jaki przeważa w garderobie. Niektórzy decydują się na ciekawe połączenie, w którym to sportowe obuwie łączy z eleganckimi spodniami oraz trenczem. Czy może się to udać? Oczywiście, że tak. Obecnie bardzo modna jest, tak zwana sportowa elegancja. Użycie Air Maxów w eleganckiej stylizacji to najlepszy sposób na osiągnięcie takiego efektu.