Jak założyć grip na deskorolkę?

Deskorolka to produkt, który pojawił się w latach pięćdziesiątych w słonecznej Kalifornii. Taka deska zwykle wykonana jest z wielowarstwowej sklejki, a także jest pokryta papierem ściernym, który jest nazywany – grip.

Co to jest grip?

 

Gripy SuperSklep.pl to samoprzylepne papiery ścierne, które można nakleić na swoją deskorolkę, nadając jej niepowtarzalny wygląd. Odpowiadają one za przyczepność nóg. Dzięki nim można wykonać oryginalne i trudne do przedstawienia triki na desce. Produkty te posiadają również perforacje, które powodują ujście powietrza podczas nakładania papieru na naszą deskorolkę. Zabieg ten sprawi, że uzyskamy gładką powierzchnię.

Jak założyć grip na deskorolkę?

 

Wielu osobom wydaje się, że założenie gripu jest bardzo trudne – nic bardziej mylnego. Naklejenie go zajmuje dosłownie kilka minut. Na początku trzeba usunąć papier z taśmy, aby lepką stronę przykleić na powierzchnię deskorolki. Kolejną rzeczą, jaką trzeba wykonać jest to, aby dokładnie docisnąć naklejkę do deski. Aby otrzymać jeszcze lepszy efekt, można spróbować przetrzeć krawędzie naszej deski. Oryginalny wygląd deskorolki dla wielu miłośników tego pojazdu jest na prawdę bardzo ważny. Na rynku istnieje ogromny wybór wzorów. Najpopularniejsze marki tworzące gripy, to między innymi:

– Shake Junt,

– Jessup,

– Element.

 

Gripy zachwycają miłośników poruszania się po mieście na stylowej deskorolce. Dzięki nim będziesz bardzo oryginalny.